Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
Dim. Hoogte 29 cm
SKU: 2810250523.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #523
Estimate: € 60 / 80

  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #148
    A. Gaudez

    'La Fortune Récompense le Travail', een gepatinneerd bronzen beeld. Getekend A. Gaudez. De lauwerkrans is manco.

    'The Fortune Rewards the Work', a patinated bronze sculpture. Signed; A. Gaudez. The laurel wreath is missing.
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451
    Georges Flips

    ‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend.

    'Sailboat', an abstract bronze sculpture on a black marble base. Signed; Flips.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #401
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.

    A bust of a young lady, marble and gilt bronze, signed G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #188

    ‘Knielend naakt met boek’, een gepatinneerd bronzen beeldje. Getekend A. Puttemans.

    'Kneeling nude with book', a patinated bronze figurine. Signed; A. Puttemans.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #58
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche kraaien, twee gemerkt Steiff, één met de knop manco. Twee hebben metalen pootjes (1958).

    Three vintage plush crows, two marked Steiff, one missing button. Two have metal legs (1958).
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Monique Gourgaud

    ‘Phenix n° 19’, olieverf op doek. Getekend; OG90. Op de rug; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.

    'Phenix n° 19', oil on canvas. Signed; OG90. On the reverse; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een nest of tables. Vier goudkleurige houten tafeltjes met een decor van bloemen. Vroeg 20ste eeuw.

    A nest of tables. Four gold-colored wooden tables with a floral motif. Early 20th century.
    Dim. H 63, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants totaling 0.52 ct.
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #7

    “LHistoire de l'admirable don Guzman d'Alfarache”, 3 volumes, door Mateo Alemán, gedrukt door George de Backer, 1705.

    "The History of the Admirable Don Guzman of Alfarache", 3 volumes, by Mateo Alemán, printed by George de Backer, 1705.
    Dim. 3.5 x 16.5 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een grote ovale spiegel in gesculpteerd eikenhouten lijst.

    A large oval mirror in a sculpted oak frame.
    Dim. 116 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309

    Een grote bolvaas in hyalietglas, met herfstbladeren beschilderd.

    A large spherical vase in hyalith glass, painted with autumn leaves.
    Dim. 18,5 x Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    Unica

    Een vintage Unica pop met wit kleed, toegevoegd een poppenstoeltje.

    A vintage Unica doll with a white dress, accompanied by a doll's chair.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00