Similar lots by type
-
#80Omar Van Meervelde“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableOnline onlyDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Natacha Pirnay“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableOnline onlyDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114“Bloemen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Fleurs". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#93Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53L. Deriche“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63F. Dartet“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableOnline onlyDim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#72Ludo“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableOnline onlyDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79J. Berckmans“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8Rimowycz“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#16“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
« Vue parc » & « feuillage ». Une paire d’aquarelles sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 37,5 & 34 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69Albert De VreePeriod: °1942“Scheepswerf mercantile”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1984.
"Chantier Mercantile". Une gravure. Signée et datée 1984.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#74Louis Leijs“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
"Voorzight eene Vitrin". Un dessin technique de 1911.No longer availableOnline onlyDim. 58 cm x 71 cmEstimate: € 25 / 30 -
#71Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Van Cleef“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Binnenerf”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Cour intérieure". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1925.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 24 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#94“Wandelen bij het riviertje”. Olieverf op doek.
« Marcher au bord de la rivière ». Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 76,5 x 128 cmEstimate: € 120 / 200 -
#64Willem De Pauw“Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 45 / 65 -
#111“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124“Le signe du secret”. Sanguine. Gesigneerd.
"Le signe du secret". Sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#113F. Schmit“Oosters koppel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd midden-rechts.
"Couple oriental." Huile sur toile. Signé. Tissu endommagé centre-droit.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42J. De Jonge“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '67.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#29Drie Mogulscènes in gouache op zijde.
Trois scènes Mogul en gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 51 cm x 35 cm, 47 cm x 34 cm & 52 cm x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#118“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#43Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Een verguld houten spiegellijst in barokke stijl.
Un cadre de miroir en bois doré de style baroque.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 51 cmEstimate: € 100 / 120

