Similar lots by type
-
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#134F. Verpoorten
“Boten op het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#129
Bestekkoffer met diverse gedeelten bestek: Wiskemann (9 grote vorken en 8 grote lepels), Blanco 100 (11 grote lepels, 12 grote en 11 kleine vorken, 5 kleine messen), Paris 4T Blanc en Reppel (18 grote lepels en 18 grote vorken en 3 zilveren vorken van Delheid met hetzelfde motief). Enkele andere lossen stukken.
Ménagère contenant des parties de couverts différentes: Wiskemann (9 grandes fourchettes et 8 grandes cuillères), Blanco 100 (11 grandes cuillères, 12 grandes et 11 petites fourchettes, 5 petits couteaux), Paris 4T Blanc et Reppel (18 grandes cuillères et 18 grandes fourchettes et 3 fourchettes en argent de Delheid avec le même motif). Quelques autres pièces dépareillées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#426
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.
Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#734Takehiko
Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958
“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60/80 -
#152Léon Tamenne
“Boszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une ferme au bord du bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#488
Een lot Saksisch porselein, bestaande uit een musicerende dame, een dame voor de spiegel en een romantisch koppel. De eerste twee gemerkt onderaan.
Lot de porcelaines de Saxe comprenant une dame musicienne, une dame devant son miroir et un couple romantique. Les deux premières avec marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200/300 -
#382De Roover
“Stilleven met kruik en kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte à la cruche et aux cerises”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#293
Een punchbowl van kleurloos geslepen kristal met tien bijbehorende glaasjes.
Bol à punch en cristal taillé incolore avec 10 gouttes assorties.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#234
“Het bisschoppelijk paleis te Beauvais”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1830.
“Le palais épiscopal de Beauvais”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammé, vers 1830.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 150/180