#47Een oude goudkleurige glazen heksenbal.
#62Bronzen decoratieobject. Boerenpaard met kar.
#22Een tinnen terrine met deksel en twee handvaten.
A pewter tureen with lid and two handles.No longer availableOnline onlyDim. h 30,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
"Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?No longer availableOnline onlyDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112Een gietijzeren brede tuinvaas met twee handvaten.
#120Houten boterteil met stamper.
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#37Imari JapanEen Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
#49Een beeld van een jonge dame in kunsthars op marmeren sokkeltje.
#159“Kind met knuffels”. Olieverf op paneel.
#74Capo di MonteEen groot beeld van een zwerver met hond in meerkleurig gegoten kunststof, gemerkt Capodimonte, kleine schade aan de hoed.
A large sculpture of a beggar with a dog in multi-colored molded plastic, marked Capo Di Monte, minor damage to the hat.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 10 / 20