Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Bacchante’, een bruin gepatineerde bronzen buste van de Griekse god van de wijn(bouw) en fruitteelt, zoon van Zeus en Semele. Getekend; Jef Lambeaux.
‘Bacchante’, een bruin gepatineerde bronzen buste van de Griekse god van de wijn(bouw) en fruitteelt, zoon van Zeus en Semele. Getekend; Jef Lambeaux.
‘Bacchante’, een bruin gepatineerde bronzen buste van de Griekse god van de wijn(bouw) en fruitteelt, zoon van Zeus en Semele. Getekend; Jef Lambeaux.
Jef Lambeaux

‘Bacchante’, een bruin gepatineerde bronzen buste. Getekend.

'Bacchante', a brown patinated bronze bust. Signed; Jef Lambeaux.
Dim. Hoogte 39 cm
SKU: 3009250138.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595

    Een bronzen kandelaar in Empire-stijl voor 3 kaarsen.

    A bronze Empire-style candlestick for 3 candles.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #295

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    No longer available
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #151
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200

Other lots in this auction

  • #383

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Een massief houten 19e eeuws Engels bijzettafeltje met inlegwerk in muzikaal thema.

    A solid wood 19th century English side table with musical themed inlay work.
    No longer available
    Dim. 71 x 90 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1

    Een set meerkleurig geglazuurd aardewerken Staffordshire honden waarvan één met schilfer.

    A set of multicolored glazed earthenware Staffordshire dogs, one of which has a chip.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33
    Uderzo en Goscinny

    - La Grande Traversée. Ed. Dargaud (C° Dargaud Canada 1975, 3°/1978). Zeer goede staat. - Obelix et Compagnie. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1976, Dargaud Canada 1976, Dépôt Légal Ottawa 1978, 4°/1978). Zeer goede staat. - Astérix chez les Belges. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1979, Dargaud Canada 1979, Dépôt Légal Ottawa 1°/1979) Gedrukt in Spanje. Zeer goede staat.

    - La Grande Traversée. Ed. Dargaud (C° Dargaud Canada 1975, 3°/1978). Very good condition. - Obelix et Compagnie. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1976, Dargaud Canada 1976, Dépôt Légal Ottawa 1978, 4°/1978). Very good condition. - Astérix chez les Belges. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1979, Dargaud Canada 1979, Dépôt Légal Ottawa 1°/1979) Printed in Spain. Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #407

    Een kom van celadonkleurig aardewerk. Met een label van het Lu Wu exportbedrijf en de kunsthandelaar Ching Tsai Loo.

    A celadon glazed ceramic bowl. With a label from the Lu Wu export company and the art dealer Ching Tsai Loo.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8, Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #542

    Een gefineerd houten salontafel met glazen blad, art-deco, in de geest van De Coene.

    A veneered wooden coffee table with glass top, art-deco style, in the spirit of De Coene.
    No longer available
    Dim. h 64 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 200/131 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #558

    Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.

    A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 23, 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #286

    Een Engelse salontafel op centrale poot met koperen wieltjes en 2 laden.

    An English coffee table on a central leg with copper wheels and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 55 x 106 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #319
    Jan De Cooman

    ‘Sneeuw in Vlaanderen’, een monochrome ets. Getekend; Jan de Cooman, in opdracht van Valerius de Saedeleer. Nr. 222 uit een oplage van 250 exemplaren.

    'Snow in Flanders', a monochrome etching. Signed by Jan de Cooman, commissioned by Valerius de Saedeleer. Number 222 out of an edition of 250 copies.
    No longer available
    Dim. 42/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Luc Verhavert

    ‘Schuttershofstraat te Puurs’. Olieverf op papier. Getekend en gedateerd ‘78.

    'Schuttershofstraat in Puurs', oil on paper. Signed; L. Verhavert, '78.
    No longer available
    Dim. 38/28 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More