#107
Un grand lot d'horloges miniatures. Y compris des horloges grand-père, des horloges à coucou etc...No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#116Daufresne de la Chevalerie
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#73R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#93
Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
Un plateau et un crémier en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 47 cm h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#191
Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216R. Vermeylen
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Hans De JongPeriod: °1960
“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#193
#149
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#223Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200