#203Een gewei van een oryx. Op metalen voetje.
#259Jan Vercammen“UItgestrekt landschap”. Tekening. Gesigneerd.
"Vast landscape". Drawing. Signed.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#195Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#110LonginesEen 14 kt witgouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een lederen polsband.
A 14 kt white gold ladies' watch set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. and a leather wristband.No longer availableDim. Bruto: 27,62 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#334“Hoge bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"High trees", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly.No longer availableDim. 64 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#508Een abstract glazen Murano dameshoofd.
An abstract Murano glass female head.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Staf BeertenPeriod: 1930 - 2019“Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.
#587Een lot van 7 Chinese en Japanse porseleinen borden.
#421Een ‘Laughing Buddha.” met gewaad versierd met bloemen en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A 'Laughing Buddha' with robe decorated with flowers and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#58Richard SapperPeriod: 1972“Tizio”, bureaulamp van Artemide ontworpen door Richard Sapper in 1972.
"Tizio" desk lamp by Artemide, designed by Richard Sapper in 1972.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Een zilveren schaaltje, niet gemerkt, totaalgewicht 155 gram
#413“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracottain in de stijl van Hartung en onderaan genummerd 29.
"Abstract." A black-patinated terracotta sculpture in the style of Hartung, numbered 29 at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 150