#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#102Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#86Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20