Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend; J. Le Mayeur.
Jean Le Mayeur

‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
Dim. 27/35 cm
SKU: 2810250424.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #424
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #590
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455
    Naïn

    Een Perzisch handgeknoopt wollen en zijden tapijt.

    A Persian hand-knotted wool and silk rug.
    No longer available
    Dim. 140/200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    No longer available
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #221

    “Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer ontbreekt.

    "Don Quixote de la Mancha on Rocinante." Polychrome porcelain sculpture. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear is missing.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #400

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #3

    “Madonna en Kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes van polychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

    "Madonna and Child" and "Saint Joseph." Two figurines in polychrome biscuit and porcelain. Possibly Brussels, early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    “Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #147

    Een paar kandelaars van verguld brons, rijkelijk versierd in Régencestijl met zeven lichtpunten, vegetaal gevormde armen.

    A pair of gilt bronze candlesticks, richly decorated in Régence style with seven lights, vegetal-shaped arms.
    No longer available
    Dim. H. 68.50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #358

    Een koekoeksklok uit het zwarte woud.

    A cuckoo clock from the Black Forest.
    No longer available
    Dim. 52 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #14
    Albert De Moen

    ‘Straatbeeld met oude vrouw’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Street scene with old woman', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    No longer available
    Dim. 46/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    No longer available
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More