Similar lots by type
-
#86O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#36Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#51Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892
“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 62 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#142E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#6Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Louis Belen
“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#85Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Louis Belen
“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#12
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#83George GregoryPeriod: 1849 - 1938
‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#113
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#150Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942
“Bamberka, List 2 Poznania II”. Aquatint. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 2000.
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#22Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#107Frans Keelhoff
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#99Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 46 x 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#146
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600 / 700 -
#34Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200 / 260 -
#31Edouard De Block
“Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 40 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#70Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973
“Hoevezicht met bloesems. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière et floraisons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 45 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#109
Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200