Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65/85 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#75
“Pimpelmees” & “Reiger”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij één gemerkt van Dresden (kleine beschadiging aan een blaadje) en het tweede gemerkt van Kaiser.
« Mésange bleue » & « Héron ». Deux figurines en porcelaine multicolore, l'une marquée de Dresde (léger dommage à une feuille) et la seconde marquée par Kaiser.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 30/35 -
#28Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
"Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#49Anri, Italy
“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#71
“Europese houtsnip”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Gemerkt onderaan en genummerd 353/500.
"Bécasse d'Europe". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas et numérotée 353/500.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 30/40 -
#59Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#60Goebel, Germany
Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#81
“Jonge vrouw met gans” & “Meisje met lam”. Twee groepjes van meerkleurig kunststof in de stijl van Capodiomente.
"Jeune femme à l'oie" & "Fille à l'agneau". Deux groupes de plastique multicolore dans le style de Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 30/40 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#82Goebel, West-Germany
“Pijlstaart” & Brilduiker”. Twee eenden van meerkleurig biscuit. Beide gesigneerd, gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren onderaan.
« Queue de cochon et œil d'or ». Deux canards en biscuit multicolore. Les deux signés, marqués et numérotés sur 1000 exemplaires en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 30/40 -
#38Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#25Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#18Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40