Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65 / 85
Other lots in this auction
-
#7Goebel, Germany
“Fur Vati”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 759. Op houten stoeltje. Eerste uitgave 1995.
"Fur Vati". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 759. Sur une chaise en bois. Première édition 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#41Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Goebel, Germany
“Lausbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 43. Gaaf.
"Lausbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 43. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#54Goebel, Germany
“Erstkommunion, Mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 814. Eerste uitgave 1999.
"Erstkommunion, Mädchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 814. Premier numéro 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Goebel, West-Germany
“Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Goebel, Germany
“Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.
« Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53Goebel, Germany
“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#19Goebel, Germany
“Herzjunge”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 399. Speciale editie Goebel Collector’s Club. 1979.
"Herzjunge". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 399. Édition spéciale Goebel Collector's Club. 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40