Other lots by Hummel
-
#114Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#109Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#108Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#51
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#83
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 304. Onderaan gemerkt. Schilderspalletje gelijmd.
« Broyeur d'art ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. n°. 304. Marqué en bas. Palette de peintre collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 35/45 -
#97
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#102Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#44NAO by Lladro
Een hondje van meerkleurig Spaans porselein.
Un chien de porcelaine espagnole multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#113Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#15
Een paar dekselvazen van meerkleurig porselein versierd met engelen en bloemen in relief. Eén deksel ontbreekt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor d'anges et de fleurs en relief. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#103Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30/40 -
#8Capodimonte
“Koppel”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Sartori. Gemerkt. Het groepje met het meisje gerestaureerd aan de boom.
"Couple". Deux groupes de biscuit italien multicolore. Conception Sartori. marqué. Le groupe avec la fille restituée à l'arbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#28Opaque de Sarreguemines
Een voorraadpot met wit decor op blauwe fond. Begin XXe eeuw.
Pot de rangement à décor blanc sur fond bleu. Début du 20ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#12
Drie beeldjes van Brussels porselein.
Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 - 20 cmEstimate: € 50/80 -
#81Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusive edition 1991/ 92. No. 485. Onderaan gemerkt.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition exclusive 1991/92. 485. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30/40