Other lots by Hummel
-
#114Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#109Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#108Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#42Lladro
“Meisje met kat”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1977.
"Fille au chat". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#62
Drie Vlaams aardewerken wandbakjes, versierd met vogels.
Trois plateaux muraux en faïence flamande, à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 35/45 -
#54
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#113Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#4
“Pijprokende visser”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur fumant la pipe". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#6
“Visser met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur au chien". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#105Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#64Boch Frères
Een uitgebreid lampetstel, bestaande uit een grote kom, drie kannen, een po, een zeepbakje en twee ronde bakjes. Decors ‘Régent’ & ‘Buisson’.
Un vaste ensemble de lavabo, composé d'un grand bol, de trois cruches, d'un pot, d'un porte-savon et de deux plats ronds. Décors 'Régent' & 'Buisson'.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 29 cm (kan) Ø: 38 cm (kom)Estimate: € 35/45 -
#97
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#53
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een deegrol vier eierdopjes (haarscheuren), een onderzetter, vier verschillende zeepbakjes, twee vazen en een terrine. Diverse merken.
Lot de poterie bleue et blanche, composé d'un rouleau à pâtisserie, de quatre coquetiers (cheveux), d'un sous-verre, de quatre porte-savons différents, de deux vases et d'une soupière. Diverses marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#100Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45