Other lots by Goebel, Germany
-
#121Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#117Goebel, Germany
“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
« Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25/35 -
#128Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#127Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#124Goebel, Germany
“Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#123Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#120Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#112Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
"Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#111Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 25/35 -
#102Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#100Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#99Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#86Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#84Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#81Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusive edition 1991/ 92. No. 485. Onderaan gemerkt.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition exclusive 1991/92. 485. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#79Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 11 2/0. Onderaan gemerkt.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 11 2/0. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#77Goebel, Germany
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 96. Onderaan gemerkt.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. n°. 96. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/45 -
#78Goebel, Germany
“Schluss für Heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusive edition 1990/ 91. No. 486. Onderaan gemerkt.
"Schluss für Heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition exclusive 1990/91. 486. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35/45 -
#76Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusive edition 1991/ 92. No. 485. Onderaan gemerkt.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition exclusive 1991/92. 485. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#75Goebel, Germany
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 304.
«Kunstmaler ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 304.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#74Goebel, Germany
“Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.
"Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 50/75 -
#71Goebel, Germany
“Wayside harmony” & “Just resting”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
"Wayside Harmony" & "Just Resting". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#72Goebel, Germany
“Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.
"Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#26
Een lot van +/- 75 porseleinen peper-, zout- en mosterdvaatjes in diverse uitvoeringen.
Lot de +/- 75 fûts de poivre, de sel et de moutarde en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 4 - 12 cmEstimate: € 70/100 -
#55
“Oude man met paraplu”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt onderaan.
"Vieil homme au parapluie". Une statuette de poterie. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#18
Vier diverse beeldjes van biscuit, van aardewerk en van porselein. Een koppel van Italiaans biscuit gemerkt met de gekroonde N, een biscuit jonker met pluimenhoed, een aardewerken dame gesigneerd Sersté.
Quatre figurines diverses en biscuit, faïence et porcelaine. Une paire de biscuits italiens marqués du N couronné, un écuyer en biscuit coiffé d'un chapeau à plumes, une dame en faïence signée Sersté.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#30Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#97
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#40
Een penseelkoker van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Pot à pinceaux en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#95
Een lot bestaande uit een grote dekselpot voor suiker met een extra deksel, een dekselpot voor rozijnen, een dekselpot voor beschuiten en een ongemarkeerde porseleinen dekselpot. Een van de deksels is manco.
Lot comprenant un sucrier couvert, un couvercle supplémentaire, un pot à raisins, un pot à biscuits et un pot en porcelaine sans marque. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 - 30 cm Ø 12 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#125Goebel, Germany
“Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.
"Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 30/40 -
#13
“Dame in een koets”. Een porseleinen groep van Capodimonte. Gemerkt.
« Dame en calèche ». Un groupe en porcelaine de Capodimonte. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. 27 x 43 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#47Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#19Koninklijk Gouda
Een dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#29
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45