Beaune 1e Cru A.C. Deroye, Beaune M.O. 1982 aantal: 11 bt
No longer available -
#323
Meursault-Poruzots A.C. 1e Cru Gérard Creusefond, Auxey-Duresses M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#76
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1964 aantal: 3 bt zeer beschadigde etikettenLady Langoa A.C. St-Julien
M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#461
Mercurey 1e Cru A.C. Dom. Meix Foulot, Mercurey M.O. O.D. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#104
Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt. Bois-Gentil A.C. St-Estèphe Mähler-Besse, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 2 bt. Rouffiac A.C. St-Emilion
M.B. 1995 aantal: 2 bt. Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1999 aantal: 1 bt. Beau Céran A.C. Bordeaux
M.O. 2004 aantal: 3 bt.
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#276
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.O. O.D. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#161
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé J. Vandermeulen-Decannière, Ostende M.B. 1947 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#378
Saint-Saturnin Seigneur des Deux Vierges A.C. Coteaux du Languedoc Les Vins de Saint-Saturnin M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#38
Lot rode wijn
aantal: 10 bt diverse niveau’s, sommige etiketten geschadigdBarolo D.O.C. Giuseppe Contratto, Canelli M.O. 1970 aantal: 1 bt Barolo Riserva D.O.C. Giacomo Borgogno & Figli, Barolo M.O. 1970 aantal: 2 bt Barolo Riserva D.O.C. Filli Borgogno, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Giovanni Scanavino, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
A. Lignana, Torino M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Grimaldi, Valle Talloria M.O. 1971 aantal: 1 bt Baro(..)
No longer available -
#231
Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#281
Pauillac Cuvée 12 A.C. Pauillac Le Collectif des Barriques Hommage au Vin M.O. O.K. 1986 aantal: 12 bt