#419Vosne-Romanée A.C. Joseph Faiveley, Nuits M.O. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#119Lot rode bordeaux
.
aantal: 3 mag.
Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 1 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 mag.
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2005 aantal: 1 mag.
No longer available -
#72Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Joseph Sabon & Fils, Châteauneuf M.B.
aantal: 11 1 hbt
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt
No longer available -
#269Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#51Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Gigondas A.C. Cave des Vignerons M.P. 1985 aantal: 2 bt
Ch. La Bégude A.C. Gigondas Cave St-Pierre M.B. 2006 aantal: 1 bt
Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Mousset-Barrot, Châteauneuf M.C. 2009 aantal: 1 bt
Bourgogne Les Lameroses A.C. Dom. Rougeot, Meursault M.D. 1986 aantal: 2 bt
Pommard A.C. Delaplanche-Garnier, Mercurey M.O. 1973 aantal: 2 bt
Chambolle-Musigny A.C. Delaplanche-Garnier, Mercurey M.O. 1973 (..)
No longer available -
#61Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1975 aantal: 1 bt
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Ch. La Commanderie A.C. Bordeaux Supérieur
1970 aantal: 1 bt
Ch. Faleyrans A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Ch. L’Angélus A.C. Frosac
1966 aantal: 2 bt
Ch. Haut Maillet A.C. Pomerol
1966 aantal: 1 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 b(..)
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt