#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#213Ch. La Marquette A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#24Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Meursault Poruzots A.C. Meursault 1e Cru François Mikulslki, Meursault M.D. 1994 aantal: 1 bt
Bourgogne Aligoté A.C. Dom.des Mouchottes, Villers-le-Faye M.P. 1995 aantal: 1 bt
Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Jean-Claude Bessin, Chablis M.D. 1996 aantal: 1 bt
Bourgogne Aligoté A.C. Luc Sorin, St-Bris M.O. 1979 aantal: 1 bt
Saint-Véran A.C. Roger Lassarat, Vergisson M.O. 1989 aantal: 1 bt
Pouilly Fumé La Demoiselle de Bourge(..)
No longer available -
#349Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#355Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#57Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Dom. La Tour Saint-Remy A.C. Coteaux du Tricastin Michel Massat, St-Amour M.O. 1979 aantal: 1 bt
Saint-Joseph A.C. Delhaize-Le Lion M.B. 1992 aantal: 3 bt
Volnay A.C. De Cannière, St-Amand M.B. 1953 aantal: 1 bt
Bourgogne Passe-Tout-Grains A.C. Mommessin
1971 aantal: 2 bt
Bourgogne Passetoutgrains A.C.
Jaffelin, Beaune M.O. 1979 aantal: 2 bt
Bourgogne Passe-tout-grains A.C. Dubois Robert, Nuits M.O. 1982 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#342Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#249Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#268Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***