#226Lot rode bordeaux
1989 aantal: 7 bt
Ch. Cazeau A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 2 bt
La Gravette de Certan A.C. Pomerol S.C. Vieux Ch. Certan M.P. 1989 aantal: 3 bt
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1989 aantal: 1 bt
No longer available -
#82Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Moulin de Maubras A.C. Bordeaux
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Ch. Jouanin A.C. Côtes de Castillon
M.B. 2002 aantal: 1 bt
Ch. La Tuilerie A.C. Graves Cordier, Bordeaux M.O. 2001 aantal: 1 bt
Ch. Terrefort-Quancard A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Dasvin-Bel-Air A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1998 aantal: 1 bt
Roc St. Laurent A.C. Montagne-St-Emilion
M.B. 1990 aantal: 1 bt
No longer available -
#398Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#318Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#409Ch. Fougueyrat A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2014 aantal: 8 bt
No longer available -
#333Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#356Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt