#417
Lot rode bordeaux
2015 aantal: 9 bt
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 3 bt
Ch. Fonréaud A.C. Listrac
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Patache d’Aux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#122
Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#103
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#204
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1985 aantal: 10 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#20
Lot witte wijn
aantal: 12 bt
K de Krevel A.C. Montravel Vin blanc sec M.D. 1990 aantal: 2 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Daubech-Simandoux, St-Emilion
1970 aantal: 2 bt
Chablis 1e Cru Montmain A.C. Michel Rémon, Chablis
1970 aantal: 1 bt
Bourgogne A.C. Tollot & Voarick, Chorey
1979 aantal: 1 bt
1981 aantal: 1 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Cuvée des Quatre B
aantal: 1 bt
Dom. du Cantonnet A.C. Bergerac Sec
M.D.(..)
No longer available -
#313
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#229
Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#380
Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#53
Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#346
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#245
Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 3 bt