Similar lots by type
-
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam.
Other lots in this auction
-
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#189Hergé, Jacobs, LoriouxEen lot van 4 strips en een prentenboek bestaande uit: Blake & Mortimer, Le Mystère de la grande Pyramide, 1954, Les aventures de Jo, Zette et Jocko: Le testament de M. Pump, 1952, L’éruption du Karamako, 1958, Le Manitobe ne répond plus, 1958 en Fables de la Fontaine, Dessins de Félix Lorioux.
A lot of 4 comic books and a picture book consisting of: Blake & Mortimer, The Mystery of the Great Pyramid, 1954, The Adventures of Jo, Zette and Jocko: Mr. Pump's Will, 1952, The Eruption of Karamako, 1958, Manitobe Doesn't Answer Anymore, 1958, and Fables of La Fontaine, Drawings by Félix Lorioux. -
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#70Twee vazen en één kruik van Vlaams aardewerk. Toegevoegd een Duitse gres vaas met bladmotieven.
Two vases and one pitcher of Flemish earthenware. Added a German stoneware vase with leaf motifs. -
#229“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
“Forest view in autumn.” Oil on canvas. Signed 'Santa' Dated 1928. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK. -
#175LiebigEen bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos. -
#68Vijf tinnen objecten bestaande uit een schotel, twee borden, een terrine op voetjes en een koffiepot met houten handvat. Met een gezamelijk brutogewicht van bijna 6 kg.
Five tin objects consisting of a dish, two plates, a tureen on small feet, and a coffee pot with a wooden handle. With a total gross weight of nearly 6 kg. -
#303Loëwe OptaEen vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).
A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971). -
#36Een antieke geelkoperen ketel.
An antique brass kettle. -
#46Een gevarieerd lot foto’s en postkaarten gerelateerd aan de eerste wereldoorlog.
A varied lot of photos and postcards related to World War I.

