Other lots by Rombouts
-
#153Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#87Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 75/100
Similar lots by type
-
#2Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#130
Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#81Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 49 cmEstimate: € 25/40 -
#110Elisabeth Ostendorf
“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 54 x 74 cmEstimate: € 50/80 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#167
“Le témoin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#289T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 33 cmEstimate: € 120/160 -
#158Mez. Nickmans
“Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.
Nature morte aux pommes. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 50/70 -
#213L. Schooningk
“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 42 cmEstimate: € 120/170 -
#259
Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#161Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#70
“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 40/50 -
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 46 x 60 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#20
Een lot van acht verschillende Heiligenbeelden van plaaster, porselein en kunststof.
Un lot de huit statues de saints différentes en plâtre, porcelaine et plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12 - 50 cmEstimate: € 25/35 -
#25
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#105
Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 55 cmEstimate: € 80/100 -
#272
“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 61 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#245Frank-Ivo Van Damme
“Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.
Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#267
Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 120/200 -
#8Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#234
Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.
Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#285
Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
Plateau sur pied pliant. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#36
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#75Philips
Een draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75/100