Similar lots by type
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
Other lots in this auction
-
#272
“Zeezichten”. Een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascapes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#54
Een antiek houten handwaaier met floraal decor en Chinese lak. Eind 18e eeuw.
An antique wooden hand fan with floral decor and Chinese lacquer. Late 18th century. -
#588Glashütte Limburg
Een vintage plafonnière van glas en koper, jaren ‘70.
A vintage ceiling light of glass and copper, from the 1970s. -
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#151
Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked. -
#448
Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.
A figurine of a standing figure sculpted from volcanic stone, in Precolumbian style. -
#444
“Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.
-
#687Paul Serste
Een terracotta beeld van een poserende vrouw, gesigneerd. Genummerd 1/35.
A terracotta statue of a posing woman, signed. Numbered 1/35. -
#170
Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.Place a bid ›Dim. 7,36 g -
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
A late 19th-century stamp album with indexing and templates. Partially filled with stamps. Includes a cover with loose stamps. -
#16Studio Ethnicraft
Een zwartgelakt metalen kapstok in de stijl van Thonet.
A black lacquered metal coat rack in the style of Thonet. -
#115
Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.