Similar lots by type
-
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#218Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#202Van Leemput‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#239J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#205Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed.
Other lots in this auction
-
#55Een dienblad in Hollywood Regency stijl, messing en fumé spiegelglas.
A tray in Hollywood Regency style, made of brass and smoked mirror glass. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#173Vijf dessertborden van Imari porselein. Eén paar en een serie van drie gelijksoortig gedecoreerde. Begin XXste eeuw.
Five dessert plates of Imari porcelain. One pair and a series of three similarly decorated. Early 20th century. -
#182Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Harley Davidson.
A wooden advertising panel in the style of old Harley Davidson advertisements. -
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued. -
#66Een oude elektrische radiator, decoratief. Met merkplaatje ADB.
An old electric radiator, decorative. With brand plate ADB. -
#67Twee paar tinnen kandelaars. Met een gezamelijk gewicht van 1,1 kg.
Two pairs of pewter candlesticks. With a combined weight of 1.1 kg. -
#303Loëwe OptaEen vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).
A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971). -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#79Een oude apothekersweegschaal.
An old pharmacist's scale. -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14.

