Other lots by De Pooter
-
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200



