Other lots in this auction
-
#73D. J. Schutter“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le moulin à eau . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#228Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#17Ceramique de BruxellesEen art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 180 -
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
Une paire d'obélisques en plastique craquelés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#296“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#131RosenthalEen porseleinen vaas. Gemerkt en Genummerd.
Un vase en porcelaine. Marqué et numéroté.No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.
Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. b: 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#128Een paar antieke schoenvormen.
Une paire de formes de chaussures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. l: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#179Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#21Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#139Pom“Piet Pienter en Bert Bibber”. 37 albums, edities jaren 70 en 80 van nummers tussen 1 en 43. De meesten in goede staat.
Piet Pienter et Bert Bibber . 37 albums, éditions des années 70 et 80 de numéros entre 1 et 43. La plupart en bon état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#82SicartEen designjardinière van geglazuurd Italiaans aardewerk.
Une jardinière design en faïence italienne vernissée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 16 x 16 cmEstimate: € 20 / 30


