#66
#16
#216
#137
#642Huysmans
#204Aimé Van BelleghemPeriod: 1922-1996
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 155.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 240/300 -
#255
Lot grafiek bestaande uit: Rik Kenterinckx, “Vlaaikensgang” (tekening), “Wisselstraat en Grote Markt” (gravure) en “Lantaarntje verlicht” (gravure). Jaak Gorus, “Oud Sint-Anneke op mijn dak” (E.A. ets) en “Eerste blokken van ‘t Kiel” (Ets 1e staat). Gerard Gaudaen, drie lino’s en een potloodschets. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Lot de graphiques comprenant: Rik Kenterinckx, Vlaaikensgang (dessin), Wisselstraat et Grote Markt (gravure) et Lantaarntje verlicht (gravure). Jaak Gorus, Oud Sint-Anneke sur mon toit (eau-forte EA) et Premiers blocs de 't Kiel (Eau-forte 1er état). Gérard Gaudaen, trois linos et un croquis. Tous signés hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25 -
#157
Een verzilverd metalen waterkan.
#86
Een driedelig theestelletje van wit metaal.
#467
No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cm -
#21
Een cosktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
#209André Franquin
Gaston . Ed. Dupuis (1968-1979). Numéros 6 à 13 (couverture rigide, blessures mineures, généralement bon état). Ainsi que Spirou et Fantasio , Collection Péchés de Jeunesse 1 et 2 (1976).No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 300/400