#126André Dillen“Boomkapel”. Een ets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 12/15.
#158Een set van 2 gravures in vergulde kaders.
#54“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
#109Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
A lot of three etchings. St. Niklaas, Tielrode and Bruges. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#130Een print van Keith Haring, untitled, genummerd 29/150 met droogstempel van de Keith Haring foundation.
A print by Keith Haring, untitled, numbered 29/150 with embossing stamp of the Keith Haring foundation.No longer availableOnline onlyDim. h 35 x b 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161‘School Blijven’, een ets door Thérèse Schwartze.
'Stay at School', an etching by Thérèse Schwartze.No longer availableOnline onlyDim. h 24 x b 22.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#95Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Woman with blue eyes". A screen print on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#58“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#27Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
A coloured woodcut. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#21“Lucas 14:33”. Een reproductie.
Luke 14:33. A reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#120Didier Nemerlin“Bruxelles”. Een litho op papier met onderaan opschrift “A Bruxelles, A l’angle du Quai-aux-Briques et du Marché-aux-Parcs, “Le Cheval Marin” 1680”. Binnen de plaat gesigneerd “Didier Nemerlin 79”. Buiten de plaat genummerd “1000-338”.
"Bruxelles". A lithograph on paper with the inscription at the bottom “A Bruxelles, A l'angle du Quai-aux-Briques et du Marché-aux-Parcs, “Le Cheval Marin” 1680”. Signed inside the plate "Didier Nemerlin 79". Numbered outside the plate "1000-338".No longer availableOnline onlyDim. 62 x 46cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Julien SeverinEen lot van drie etsen: “Dorpszicht”, “Zaal Akos, Sint-Niklaasplaats Antwerpen.” & “Akkerlandschap.” gesigneerd buiten de plaat.
#140Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Molen te Vrasene” Gravure. Buiten de plaat gesigneerd. genummerd 20/100. Gele verkleuring.
“Mill at Vrasene” Engraving. Signed outside the plate. numbered 20/100. Yellow discoloration.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Images of the silver schuppe". Two etchings.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154‘Assignat de cing Livres’, 1791 en ‘Assignat de cinquante Livers’, 1792 - ingelijst.
'Assignat de cing Livres', 1791 and 'Assignat de cinquante Livers', 1792 - framed.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#57“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#66Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#108Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". A plaster bas-relief. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Een set van 2 kaders met prints van Banksy, Ghetto-boy genummerd 119/150, en Flowerthrower genummerd 122/150.
A set of 2 frames with prints of Banksy, Ghetto-boy numbered 119/150, and Flowerthrower numbered 122/150.No longer availableOnline onlyDim. h 35 x b 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131Een kader met print van Andy Warhol, Campbell’s Oyster Stew genummerd 57/125. Met droogstempel.
A frame with print of Andy Warhol, Campbell's Oyster Stew numbered 57/125. With dry stamp.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#64Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
A series of three framed art photos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
#55Suzanne Berset“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
#72Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#99Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#56Josée Maes“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#75Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
An Ethiopian icon, hand-painted on parchment.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#156‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
#42“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#68“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Fishing Port". Ink on paper. Illegibly signed and dated '77.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#46Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.
#22“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
Antverpia. A reproduction of an eighteenth century map.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25