‘Berglandschap met bloesembomen’, olieverf op doek. Draagt een handtekening.

‘Berglandschap met bloesembomen’. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

'Mountain landscape with blossom trees', oil on canvas. Bears a signature.
250
50/70 cm
Estimate: 5070
Catalogue #250
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #251
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Liggend naakt.” Potlood op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘81.

    "Standing nude." Pencil on paper. Signed. Dated '81.
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214
    Paul Goossens

    "Wild rose." A painting, watercolor on paper, signed and dated at the bottom.
    Online only
    Dim. 44 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Landschapje met een dorp aan de oever. Olie op doek, onleesbaar getekend.

    Landscape with a village on the shore. Oil on canvas, signed indistinctly.
    Online only
    Dim. 39/60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #83

    “Boszicht met beek”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    "Boszicht met beek" translates to "Forest view with stream", a painting, oil on canvas, signed illegibly.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #207

    "Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper.
    Online only
    Dim. 38 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    ‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.

    'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #131

    ‘Herfstbeeld met berken’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    ‘Autumn Scene with Birches’, oil on canvas. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #64
    Astrid Van Lierop

    ‘Droombeeld’. Gemengde techniek op paneel. Getekend Astrid.

    'Dream image', mixed media on panel. Signed; Astrid.
    Online only
    Dim. 13/15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #65
    Wim Van Rompuy
    Period: °1942

    ‘Driekoningen’. Olieverf op paneel. Getekend W. Van Rompuy.

    'Three Kings', oil on panel. Signed; W. Van Rompuy.
    Online only
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #193
    S. Leigh

    ‘Wilde eenden bij zonsondergang’, olieverf op doek. Getekend S. Leigh.

    'Wild ducks at sunset', oil on canvas. Signed; S. Leigh.
    Online only
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #198

    Zicht op een binnenkoer. Gemende techniek op papier, onleesbaar getekend.

    View of a courtyard. Mixed media on paper, signed illegibly.
    Online only
    Dim. 33/26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #249
    Keppens

    ‘Landschap bij zonsondergang’, olieverf op doek. Getekend Keppens.

    'Landscape at Sunset', oil on canvas. Signed: Keppens.
    Online only
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    ‘Het verliefde koppel’. Olieverf op doek. Op de rug staat een toeschrijving aan Louis Faille.

    'The Loving Couple', oil on canvas. On the back there is an attribution to Louis Faille.
    Online only
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Kustbeeld, olieverf op doek met het mes gezet. Niet getekend.

    Coastal landscape, oil on canvas applied with a palette knife. Not signed.
    Online only
    Dim. 55/70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    ‘Dansende vrouwen met hutten in de achtergrond’, een schilderij in gemengde techniek. Getekend Kilhembe.

    'Dancing women with huts in the background', a painting in mixed media. Signed; Kilhembe.
    Online only
    Dim. 80/45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    Gaston Quidosse

    Landschap met rivier. Olieverfschilderij op doek door Gaston Quidosse.

    Landscape with river. Oil painting on canvas by Gaston Quidosse.
    Online only
    Dim. 58/49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189
    Marc Van Den Poel

    “Lentebloesems”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Den Poel en gedateerd 1975.

    “Spring Blossoms,” a painting, oil on canvas, signed M. Van Den Poel and dated 1975.
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    “Aziatische Jachttaferelen”. Een lijst met hierin 3 schilderijtjes op rijstpapier.

    "Asian Hunting Scenes". A frame containing 3 paintings on rice paper.
    Online only
    Dim. 131 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    Mieke Janssens-Adriaens

    "View of Venne with Forest Landscape". A painting, oil on canvas. Signed "MIJA" at the bottom.
    Online only
    Dim. 89 x 129 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #218
    J. Van Riet

    “Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.

    "Flemish interior with figures", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Riet and dated 1887.
    Online only
    Dim. 70 x 80.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Online only
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    F. Leemans

    ‘Hoevezichten’. Olieverf op doek. Een lot van twee schilderijen, getekend F. Leemans.

    ‘Farm Views’, oil on canvas. A lot of two paintings, signed; F. Leemans.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #247
    Keppens

    ‘Bloemenvaas met margrieten’, olieverf op doek. Getekend Keppens.

    'Vase of daisies', oil on canvas. Signed; Keppens.
    Online only
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #59

    ‘Kop van een herdershond’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend. Met zware schade aan de kader.

    'Head of a shepherd dog', oil on panel. Unsigned. With heavy damage to the frame.
    Online only
    Dim. 21/15 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #158

    Een paar bronzen beeldjes van een vioolspelende vrouw en een fluitspeler. Niet getekend.

    A pair of bronze sculptures of a woman playing the violin and a flute player. Not signed.
    Online only
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #187

    Een houten koffertje beschilderd met bloemen.

    A wooden box painted with flowers.
    Online only
    Dim. H 26, B 54, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47
    Boch La Louvière

    Een art deco lampetstel, geglazuurd aardewerk, gemerkt Boch La Louvière, model Bruno, met groene bladeren gedecoreerd.

    An Art Deco wash set, glazed earthenware, marked Boch La Louvière, model Bruno, decorated with green leaves.
    Online only
    Dim. h 26.5 cm (kan)
    Estimate: € 30 / 50
  • #42

    Backgammonspel in een houten koffer, met lederen werpbekers.

    Backgammon game in a wooden case, with leather dice cups.
    Online only
    Dim. H 12, B 46, D 37cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #55
    Villeroy & Boch Luxembourg

    Een grote koffiepot met filter van bruin geglazuurd aardewerk. Gemerkt; VB. Toegevoegd twee diepe Boch borden met decor Clara.

    A large coffee pot with filter in brown glazed earthenware. Marked; VB. Included; two deep Boch plates with Clara decoration.
    Online only
    Dim. H 26, B 29, D 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #111

    Een Chinese Boeddha in lotushouding, van gepatineerd gips. Met het zonnesymbool op de borst. Handen in Bhumisparsha mudra.

    A Chinese Buddha in lotus position, made of patinated plaster. Featuring a sun symbol on the chest.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #293
    Baccarat, France

    Een set van twee groenglazen karaffen en 32 glazen in drie formaten. Met een geëtst decor van bloemen, twee glazen hebben minieme schilferschade.

    A set of two green glass decanters and 32 glasses in three sizes. With an etched floral decoration, two glasses have minor chips.
    Online only
    Dim. Hoogte 17 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een gevarieerd lot van 18 trofeeën, hoofdzakelijk gerelateerd aan de tennissport.

    A varied lot of 18 trophies, mainly related to the sport of tennis.
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #3

    Een aardewerken tafellamp met craquelé glazuur en donkergrijze stoffen kap.

    An earthenware table lamp with crackle glaze and a dark gray fabric shade.
    Online only
    Dim. Hoogte 50, Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #299

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Online only
    Dim. 100/65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #16
    Pieter Porters

    Drie aardewerken bloempothouders in verschillende groentinten. Uit de collectie House Of Porters.

    A lot of three earthenware flower pot holders in various shades of green. From the collection; House Of Porters.
    Online only
    Dim. Hoogte 13 & 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een dekselvaas van Chinees porselein, met bloemen en draken in het decor. verschillende herstellingen aan het deksel.

    A lidded vase of Chinese porcelain, decorated with flowers and dragons. Several repairs to the lid.
    Online only
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 25 / 35

Online Only Varia 29 September 2025

Op Maandag 29 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 29 September , lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 September 2025 22:00

Auction day: 29 September 2025 22:00