‘Berglandschap met huizen aan het meer’, olieverfstudie op paneel. Medio 1900, niet getekend.

‘Mountain landscape with houses by the lake’, oil study on panel. Mid 1900s, not signed.
Dim. 18/23 cm
SKU: 2608250379.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #379
Estimate: € 50 / 70

  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200

  • #539
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa gekleurd, gemerkt Val Saint Lambert en meesterteken M.

    A crystal vase, red colored in the mass, marked Val Saint Lambert and master's mark M.
    Dim. h 26.5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282

    Een lot van drie miniaturen, waarvan 1 in een zilveren kadertje.

    A lot of three miniatures, one of which is in a silver frame.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #88
    DB

    Een set van 12 zilveren koffielepels, gemerkt DB 800, in cassette. Totaal 240 gram.

    A set of 12 silver coffee spoons, marked DB 800, in case. Total weight 240 grams.
    Dim. l 13.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #155

    Een luchter met een centrale albasten coupe en met vier blakers in de vorm van een vlam.

    A chandelier with a central alabaster bowl and four candle holders shaped like flames.
    Dim. Hoogte 97, Ø 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #623

    Een Nepalees bronzen Vajradhara boeddha, op een lotusbloem gezeten.

    A Nepalese bronze Vajradhara Buddha, seated on a lotus flower.
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration.
    Dim. H 37, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Drie Guanyin beeldjes op houten sokkeltje, 2 x lapis lazuli en 1 x jadeite.

    Three Guanyin figurines on wooden bases, 2 made of lapis lazuli and 1 made of jadeite.
    Dim. h 20.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    “The Waterloo medal Benedetto Pistrucci”, een grote verzilverde munt, gelimiteerde uitgave, nr 0827/1815, in plexiglazen houder.

    "The Waterloo medal by Benedetto Pistrucci", a large silvered coin, limited edition, no. 0827/1815, in a plexiglass holder.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46

    Een goud gepatineerde, betonnen wandconsole met centrale poot.

    A gold patinated, concrete wall console with central leg.
    Dim. H 83, B 102, D
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    ‘Een landschapje met twee koeien en een windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend. In de stijl van de 19e eeuw.

    "A landscape with two cows and a windmill", oil on panel. Not signed. In the style of the 19th century.
    Dim. 12/10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00