#205Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.
A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.No longer availableDim. H 90, B 56, D 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#151J. FischerEen zeer rijkelijk versierde sierzuil met veel goud accenten. Gemerkt; J. Fischer, Budapest, medio vorige eeuw. De kom mist een stukje aan de rand en er is een beetje schade aan de basis.
#138Een 129-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in houten bestekcassette. Gemerkt Ventura.
#438Een oud Chinees houten make-up kistje met koperen beslag.
#337MuranoTwee Muranoglazen vogels, een blauw en roze zwaan met merksticker en een meerkleurige roadrunner waarvan de snavel gelijmd.
Two Murano glass birds, a blue and pink swan with brand sticker and a multicolored roadrunner with a glued beak.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 60 / 80