#3
Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
#109Karel De Swerts
“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#158Josée Maes
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#120
“Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 50 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25Louis Leijs
“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
#134
“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73A. Polfliet
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#136
“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
“Vanitas”. Huile sur toile. Restauration.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#126Lucie PringelsPeriod: °1932
“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
"Vieux Moulin". Huile sur carton. Signé et daté 1966.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#112
“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#51
“Zicht op Burcht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
"Vue du Château". Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 30