#44
“Het laatste avondmaal”. Een gedreven messingen reliëf.
“La Cène”. Un relief en laiton martelé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#5
Een vol messingen kandelaar in de vorm van een lelie.
Un chandelier en laiton plein en forme de lys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#72
Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#20
Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 15 / 25 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#176
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#36
Lot de cristal à décors de couleur ambre, composé de divers bols et vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 4 - 26 & Ø: 8 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#253
#298
Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 38 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#43A. Wirtz
#287
Een ingekaderde reclame-affiche voor Tungsram Krypton.
Affiche publicitaire encadrée pour Tungsram Krypton.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 88 x 60 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#91
“Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.
Domus Hansae Teutonicae - OosterhuisNo longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#101
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 50 / 100