#137Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Slechte staat.
”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 200/240 -
#65Lex Grobben
“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#47
“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#11
Een theaterkijkertje met gedreven decor van herten. Belle époque.
Un spectateur de théâtre avec une décoration animée de cerf. Belle époque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 cmEstimate: € 20/25 -
#64
Een terracotta cachepot.
#213L. Schooningk
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120/170 -
#273
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#144
Elf ivoren messenleggers en een servetring. Congo, Pré 1947.
Onze repose-couteaux en ivoire et un rond de serviette. Congo, avant 1947.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 10,5 cmEstimate: € 20/30 -
#248
#53
Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
#23
Een aardewerken lampetkom met blauw decor van bloemen en vogels.
Un bol en faïence décoré de fleurs bleues et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 37 cmEstimate: € 15/20