Similar lots by type
-
#53L. Baguet“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#96M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#70L. Baguet“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#55“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#66N. Martens“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#84“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#54Camiel De Cock“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 85 cmEstimate: € 20 / 40 -
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyDim. 67 x 47 cm -
#76“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#83Claire Roucloux“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#95Fiolinesi“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85A.D.M.“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#139Van Lembeeck (?)“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#48F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68W. Brunet“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#78Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyDim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30 / 50 -
#137A. Dockx“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#136P. Dassy“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Alfred Bollaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyDim. 38 x 29 cm
Other lots in this auction
-
#15J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Drie beeldjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 26 cm -
#145A. FabreEen beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm -
#35Irididi“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 21 cm -
#80Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline only -
#14J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58MizharOp zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#127Een hoornvaasje van Parijs’ porselein met een handgeschilderd meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm -
#116“Lieb und trink, lagh und sing”. Een Luxemburgse bierpul met tinnen deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm

