Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Binnenkoertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
War Macken
Period: 1883-1970

“Binnenkoertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 34 x 24 cm
SKU: 2508150419.
Category: Uncategorized.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 60 / 80
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #536

    Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #741
    Henri Gauquier

    “Fac et spera.” Een bronzen beeld.

    “Fac et spera”. Sculpture en bronze.
    Estimate: € 450 / 500
  • #300
    Bulgari

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).

    Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #388

    Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.

    Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #19

    Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.
    Estimate: € 120 / 200
  • #55

    Een halssnoer en oorbellen van citrine.

    Collier et boucles d’oreilles en citrine.
    Estimate: € 150 / 250
  • #714

    Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.

    Masque allongée en bois. Travail africain.
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752

    Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.

    Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.

    Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.
    Estimate: € 300 / 400
  • #751
    Salvador Dali
    Period: 1904-1989

    “Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.

    “Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 1000 / 1250
  • #9

    Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.

    Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.
    Dim. H.34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #726

    Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.

    Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.
    Dim. H. 162 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #368
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.

    Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.

    Collier en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 7,09 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #405

    Een halllamp van koper en kristal.

    Lampe de vestibule en cuivre et cristal.
    Estimate: € 80 / 100
  • #748

    “Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.

    “Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #756

    Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.

    Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #738

    Een paar gedraaide messingen kandelaars.

    Paire de candélabres en laiton tourné.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #310

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #8

    Een halllantaarn van verguld brons.

    Lanterne de vestibule en bronze doré.
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #17

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    Estimate: € 120 / 180
  • #348

    Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #217

    Een lot geblazen en geslepen kristal, bestaande uit een vide-poche in de vorm van een zwaan in de stijl van Murano, een gestileerde hagedis van Val St. Lambert en een blauwe pique-fleur.

    Lot de cristaux soufflés et taillés comprenant un vide poche en forme de cygne dans le style de Murano, un lézard de Val St-Lambert et un pique-fleurs bleu.
    Estimate: € 50 / 80
  • #48

    Een Madonna met Kind van was onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.
    Estimate: € 20 / 25
  • #49

    “La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    “La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.
    Dim. 11 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een kleine hangvitrine met één beglaasde deur en schuine zijden. Hollandse stijl.

    Petite vitrine à suspendre ouvrant à une porte vitrée et aux pans coupés. Style hollandais.
    Dim. H.73 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #529

    Twee liggende naakten. Pastel op papier.

    Deux nus couchés. Pastel sur papier.
    Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #490

    Drie olifantjes, een ree en een everzwijn van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Kleine manco’s.

    Trois petits éléphants, une biche et un sanglier en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petits manquants.
    Estimate: € 50 / 80
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    Dim. 16,11 g
    Estimate: € 320 / 450
  • #521

    Een paar gemberpotten van polychroom porselein met een decor van landschappen en personages. Chinees werk.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine polychrome à décor de paysages et de personnages. Travail chinois.
    Estimate: € 80 / 100
  • #77
    Karl Hart

    Een oude sigarenvorm. Gemerkt.

    Moule à cigares.
    Dim. L 56 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #387

    “De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.

    “Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128
    Boch La Louvière

    Een dekseldoosje van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf.

    Boîte couverte en faïence polychrome et dorée décorée de fleurs en relief.
    Dim. l: 18 cm
    Estimate: € 20 / 26
  • #373

    Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More