#583BamounEen gesculpteerd houten Afrikaans masker belegd met meerkleurige kralen. Bamoun, Kameroen.
A wood sculpted African mask covered with multi-coloured beads. Bamoun, Cameroon.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 75 / 125 -
#645Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#554Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#8Porcelain Classics PierrotEen porseleinen pierrot pop in zwart. In originele doos. Gemerkt “Porcelain Classics Pierrot”.
A porcelain pierrot doll in black. In original box. Marked "Porcelain Classics Pierrot".No longer availableDim. 42cmEstimate: € 30 / 40 -
#446Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 325 x 225cm -
#60Een parelhalssnoer met verguld slot.
A pearl necklace with a gold-plated clasp.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#455Een Chinees kamerscherm met lakwerk en polychroom decor van gevogelte aan beide zijden. Ouderdomslijtage onderaan en aan de bovenrand.
A Chinese lacquered folding screen with polychrome decoration of birds on both sides. Age wear at the bottom and at the top edge.No longer availableDim. (183 x 40) x 4Estimate: € 200 / 300 -
#19J.F. Leizelt‘Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam de Cote du Cingle’, een ingekleurde gravure door J.F. Leizelt.
#339MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.