#314Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#608Een paar Chinees porseleinen vazen, famille verte met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases, famille verte with various figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#575Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
A round veneered side table in Art Deco style.No longer availableDim. h 82 x Ø 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#188Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#383Een aardewerken vaas, stijl West-Duits. Onderaan genummerd.
An earthenware vase, West German style. Numbered at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79“Hoevezicht bij akker.” & “Dorpzicht bij Mariaburg.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk door Bouwaers.
“Farm view at field.” & “Village view near Mariaburg.” Oil paint on panel. Presumably by Bouwaers.No longer availableDim. 15 x 22 cm & 12 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#549Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#439Kono BaireïPeriod: 1844 - 1895Een Japanse houtsnede uit ‘Bairaï’s album of onehundred birds - 1884.’
A Japanese woodblock print from 'Bairaï's album of onehundred birds - 1884.'No longer availableDim. 30,5 x 24,7 cmEstimate: € 100 / 120