#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
#95Val Saint LambertEen set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.
#680Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#283Een polychroom porseleinen beeld van een springende poema.
A polychrome porcelain sculpture of a jumping puma.No longer availableDim. l 53 cm, h 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.
#69‘Boerderij met koeien’, olie op metaal, Hollandse school in vergulde kader.
'Farm with cows', oil on metal, Dutch school in gilded frame.No longer availableDim. h 32 x b 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#43NathanEen beige lederen handtas, gemerkt N.
A beige leather handbag, gemerkt N.No longer availableDim. h 25 x b 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#465ZukovEen vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.
A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.No longer availableDim. 40 x 50cmEstimate: € 150 / 200