Other lots in this auction
-
#513Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
An African wooden statue with beads/shells.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#638Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
A wooden sculpted figurine of an African mask.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#685Jean Ceelen“De film van mijn jeugd”. Een schilderij, mixed media op paneel. Gesigneerd onderaan “Jean Ceelen”, 1984.
“The movie of my youth”. A painting, mixed media on panel. Signed on the bottom "Jean Ceelen", 1984.No longer availableDim. 49 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.
A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.No longer availableDim. 225 x 190 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#18Zes verschillende brillen in originele doos. Waaronder: Gucci, Dolce& Gabana, Linor, Tom Davies, Barton Perreira en Lindberg.
Six different glasses in original box. Including: Gucci, Dolce & Gabana, Linor, Tom Davies, Barton Perreira and Lindberg.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#640Adam Kraft. Koperen replica van het zelfportret van de beeldhouwer, zoals het het Sakramentshaus in de St. Lorenzkirche van Nürnberg siert. Het ontwerp is van Rothermund (gesetzlich geschützt).
Adam Kraft. Copper replica of the sculptor's self-portrait, as it adorns the Sakramentshaus in the St. Lorenzkirche of Nürnberg. The design is by Rothermund (gesätzlich geschützt).No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#53Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas groen gekleurd in de massa.
A crystal Val Saint Lambert vase coloured green in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø12cmEstimate: € 70 / 100 -
#55Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.
A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 50 / 100 -
#20PakamaEen 14 karaats geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen.
A 14 ct yellow gold man’s watch with leather band. Used.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#104Frans Ros“Interieur van Begijnhofkerk ofte St-Margaretakerk te Lier” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Interior of St-Margaretakerk in Lier” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 99 x 109 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672“H. Barbara”. Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
“St. Barbara”. A plaster sculpture after an example from the XVth century.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 80 / 120

