#700Een achthoekige decoratieve massief houten coupe op ronde voet.
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#72van Straten HenriPeriod: 1937“Soldatenlief”. Een litho op papier, linocut, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 7/50.
"Soldiers dear". A lithograph on paper, linocut, signed outside the plate and numbered 7/50.No longer availableDim. 35 x 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#240Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. VS / VVS D/F.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 2 ct. VS / VVS D/F.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#561MotobecaneEen retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
A retro racing bicycle, frame 54. In good working condition, 12 gears and a gel saddle. 28 inch wheels.No longer availableDim. 100 x 165 cmEstimate: € 220 / 340 -
#404‘Les Dames de la Côte’, olieverf op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd.
#546Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 204 x 103cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#503Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#549Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#666Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.