Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jules De Cort
Period: 1918-1999

“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.
Dim. 60 x 100 cm
SKU: 2706230139.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 240 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513

    Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.

    An African wooden statue with beads/shells.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #685
    Jean Ceelen

    “De film van mijn jeugd”. Een schilderij, mixed media op paneel. Gesigneerd onderaan “Jean Ceelen”, 1984.

    “The movie of my youth”. A painting, mixed media on panel. Signed on the bottom "Jean Ceelen", 1984.
    No longer available
    Dim. 49 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146

    Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.

    A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 225 x 190 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #18

    Zes verschillende brillen in originele doos. Waaronder: Gucci, Dolce& Gabana, Linor, Tom Davies, Barton Perreira en Lindberg.

    Six different glasses in original box. Including: Gucci, Dolce & Gabana, Linor, Tom Davies, Barton Perreira and Lindberg.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #640

    Adam Kraft. Koperen replica van het zelfportret van de beeldhouwer, zoals het het Sakramentshaus in de St. Lorenzkirche van Nürnberg siert. Het ontwerp is van Rothermund (gesetzlich geschützt).

    Adam Kraft. Copper replica of the sculptor's self-portrait, as it adorns the Sakramentshaus in the St. Lorenzkirche of Nürnberg. The design is by Rothermund (gesätzlich geschützt).
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #53
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas groen gekleurd in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase coloured green in the mass.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø12cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #55

    Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.

    A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.
    No longer available
    Dim. H: 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #20
    Pakama

    Een 14 karaats geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen.

    A 14 ct yellow gold man’s watch with leather band. Used.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #104
    Frans Ros

    “Interieur van Begijnhofkerk ofte St-Margaretakerk te Lier” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Interior of St-Margaretakerk in Lier” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 99 x 109 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672

    “H. Barbara”. Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.

    “St. Barbara”. A plaster sculpture after an example from the XVth century.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More