#668Een groene in facet geslepen vaas.
A green faceted vase.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 50 / 60 -
#217Jean-Baptiste ClésingerEen bronzen beeldje van twee stieren in strijd op zwart marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
#478Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#28Kurt Steiner Wallendorf - ThüringenPeriod: 1907-1970“Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.
"Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 100 -
#281Een paar uit zamak gesculpteerd beeldjes van een man en vrouw op houten sokkel.
A pair of zamac sculptures of a man and woman on a wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687Een lot van 3 Afrikaanse houten beelden van vrouwen.
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,24 ct.
#42“Mediteraan heuvelzicht.” Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#114“Portret van een lezende man in interieur.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Roberts’.
“Portrait of a reading man in an interior.” Oil on canvas. Bears signature 'Roberts'.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#324“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466NoachEen handgeknoopt Indisch tapijt, gemerkt Noach.
A hand-knotted Indian carpet, marked Noach.No longer availableDim. 272 x 173cmEstimate: € 60 / 80 -
#93Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe, rood in de massa.
A cut crystal coupe, red in the mass.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 120 / 180