#479Alfons Van Meirvenne“Roofvogel met prooi.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bird of prey with prey.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 103 x 84 cmEstimate: € 260 / 380 -
#234‘Dorpsstraat op een druilerige dag’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Groux.
'Village street on a drizzly day', oil on canvas, signed Groux lower right.No longer availableDim. h 80 x b 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#43NathanEen beige lederen handtas, gemerkt N.
A beige leather handbag, gemerkt N.No longer availableDim. h 25 x b 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
#596Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 355 x 110cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Een grote Japans porseleinen Imari jardiniere en schotel met vergulde randen en bloementafereel.
A large Japanese porcelain Imari jardiniere and dish with gilt edges and floral scene.No longer availableDim. 31 x Ø37cmEstimate: € 50 / 80 -
#278Een paar aardewerken pelgrimskruiken.
#253Bing & Grondahl“Muzikanten”. Een paar Deens porseleinen beeldjes, gemerkt B&G.
#246Een mahoniehouten Commode met 6 laden.
A mahogany chest of drawers with 6 drawers.No longer availableDim. 120 x 124 x 59cmEstimate: € 120 / 200 -
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175