Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.

Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.

Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.
Dim. h: 23 cm
SKU: 0803160103.
Category: Biscuit.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #288
    Capodimonte

    “De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.

    “Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    “De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

    “Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #111

    H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.

    Sainte Famille en biscuit et porcelaine de Bruxelles. Nous ajoutons un bénitier en forme d’ange en biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #57

    Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.

    Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.

    Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #183
    Capodimonte

    Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #693

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.

    Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    “Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.

    “Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #278
    Capodimonte

    “Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.

    “Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #831

    Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #276

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #89
    Ant. Gadoy

    “Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een tweeledige hoekkast van eikenhout met twee maal twee paneeldeuren.

    Encoignure en chêne à deux corps. Deux fois deux portes moulurées.
    No longer available
    Dim. 222 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #615
    Armand Marseille

    Pop. Blauwe ogen, open mond. Letsels. Omstreeks 1900. Gemerkt.

    Poupée. Yeux bleus, bouche ouverte. Dégâts. Vers 1900. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #570
    Boucheron

    Een vaporisator parfum van 50 ml.

    Vaporisateur de parfum de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #778

    Een vierdelig koffie-en theestel van wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Garniture à café et à thé en porcelaine blanche et dorée. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #91

    Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.

    Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #822

    Een eikenhouten bureau met liervormige poten, twee klapbladen aan de zijkanten, drie laden en een gevacheteerd blad.

    Bureau en chêne. Pieds en forme de lyre, deux abattants latéraux, trois tiroirs et tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #417

    Vasque van gebeeldhouwd hout versierd met een classicistische fries in hoogreliëf. Op marmeren voetstuk.

    Vasque en bois sculpté décorée d’une frise classique en relief. Sur base en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #660
    Fendi en Jimmy’z

    Een eau de toilette van 50 ml en een natural spray van 30 ml.

    Eau de toilette de 50 ml et un spray naturel de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #534
    Le Sidaner

    “Steegje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Le Sidaner”.

    “Impasse”. Huile sur panneau. Porte une signature: “Le Sidaner”.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More