Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met grifoenen en andere fabeldieren.

Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.

Blue glass organically shaped bowl, on a three-legged gilded metal base. Decorated with griffins and other mythical creatures.
Dim. H23, Ø 28 cm
SKU: 2705250091.
Categories: Glas, varia.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 60 / 80

  • #192

    Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.

    A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #342
    Denise Malfet

    ‘Bloemenvaas’. Eglomisé, getekend en gedateerd ‘83.

    'Flower vase'. Eglomisé, signed and dated '83.
    Dim. 58/47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #148

    Drie greiskleurige vazen van gegoten glas, een paar op achthoekige voet (H. 17 cm) en één art deco model op drie pootjes (H. 20.5). Gemerkt “Belge”.

    Three grey-colored cast glass vases, a pair on octagonal base (H. 17 cm) and one Art Deco model on three legs (H. 20.5 cm). Marked "Belge".
    Dim. Hoogte 20, Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594

    Houten bijzettafeltje met twee glazen bladen. Van het onderste blad is een hoek te herstellen.

    Wooden side table with two glass shelves. A corner of the lower shelf needs repairing.
    Dim. H 75, B 59, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #558

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.

    Lot of 8 Westerwald beer steins and 1 beer mug.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318

    Vaas van glas en smeedijzer in de stijl van Daum Majorelle.

    Vase of glass and wrought iron in the style of Daum Majorelle.
    Dim. Hoogte
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #108

    Set van 12 zilveren lepeltjes en een suikertang. 800/1000. Gemerkt met een haan en de letter P. In casette, gemerkt; F. Peeters, Malines. 245 gram.

    Set of 12 silver spoons and a sugar tongs. 800/1000. Marked with a rooster and the letter P. In box, marked; F. Peeters, Malines. 245 grams.
    Dim. H 5, B 36, D 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267

    Romantisch inktstel met een beeldje van een man en twee eenden. Eén snavel is manco.

    Romantic inkwell with a figurine of a man and two ducks. One beak is missing.
    Dim. H 15, B 20, D 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #24

    Set van 8 kleine wijnglazen op voet van Val St. Lambert kristal. 4 roze en 4 groene. Niet gemerkt.

    Set of 8 small wine glasses on foot made of Val St. Lambert crystal. 4 pink and 4 green. Not marked.
    Dim. Hoogte 13, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #221

    Een grote glazen vintage vaas, groen in de massa gekleurd, vermoedelijk Val Saint Lambert.

    A large vintage glass vase, green in color, possibly Val Saint Lambert.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een paar antieke bronzen penkandelaars.

    A pair of antique bronze candlesticks.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #552

    Een paar verzilverde kandelaartjes. Met bloemvormige voet.

    A pair of silver-plated candle holders. With flower-shaped base.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #568

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #131

    Twee amberkleurige glazen coupes, de éne met piédouche (H 21 cm), de andere met twee oren (Ø 22 cm).

    Two amber glass coupes, one with a pedestal (H 21 cm), the other with two handles (Ø 22 cm).
    Dim. H 21, Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #76

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #206

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #545

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #527

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. 1 van de 2 is getekend ‘Val Saint Lambert’.

    A pair of two-armed candlesticks made of cut colorless crystal. One of the two is signed 'Val Saint Lambert'.
    Dim. H 11, B 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Lot van 4 Westerwald aardewerken schenkkannen en een vaas met een herstelling aan de basis.

    Lot of 4 Westerwald earthenware jugs and a vase with a repair at the base.
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #592

    Een armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemde bekleding.

    An armchair in Louis XV style with floral upholstery.
    Dim. H 86, B 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #404

    ‘Krishna en zijn Gopis’. Pichwai schilderij op zijde.

    ‘Krishna and his Gopis’. Pichwai painting on silk.
    Dim. 51/75
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een handgeknoopte Bochara loper.

    A hand-knotted Bukhara runner.
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #470

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    Dim. 1,97 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #61

    Een set van twee Imari gemberpotten. Met landschappen als decor.

    A set of two Imari ginger jars. Decorated with landscapes.
    Dim. Hoogte 26, Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #215

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Orchideeënpot in blauw-wit Chinees porcelein.

    Orchid pot in blue and white Chinese porcelain.
    Dim. Hoogte 20, Ø 20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #325

    Een art-nouveau vaas, aardewerk met tinnen druivenranken. Onderaan gemerkt met een gekroonde B en een molen. Meerdere bakfouten.

    An Art Nouveau vase, pottery with pewter grapevines. Marked at the bottom with a crowned B and a windmill. Several firing flaws.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467
    Val St-Lambert

    Vijf stuks geslepen kristal, een vaas met voetstuk (H. 25 cm), een kratervaas (24 cm), een vaas met verwijdende rand (15 cm), een jaren zestig asbak (L. 17 cm) en een ringenschaaltje (8 x 12 cm).

    Five pieces of cut crystal, a vase with pedestal (H. 25 cm), a crater vase (24 cm), a vase with flared rim (15 cm), a 1960s ashtray (L. 17 cm), and a ring dish (8 x 12 cm).
    Dim. H 26, Ø 9 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #128
    Delheid

    Een lot van 24 zilveren vorken en lepels van gevarieerd makelij waaronder 3 gemerkt Delheid, verder hoofdzakelijk Belgische keuren waaronder van voor 1868. 1335 gram.

    A lot of 24 silver forks and spoons of varied types including 3 marked Delheid, mainly Belgian hallmarks from before 1868. 1335 grams.
    Dim. oa AG 950‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #62

    Decoratief paneel met puttis en bladmotieven, volledig gebeeldhouwd in barokke stijl. Medio XXste eeuw.

    Decorative panel with putti and leaf motifs, fully sculpted in Baroque style. Mid-20th century.
    Dim. 118/61 cm
    Estimate: € 100 / 125

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00