Blikken speelgoedrevolver. Kunz, D.R.P.

Tin toy revolver. Kunz, D.R.P.
Dim. lengte 15 cm
SKU: 2705250498.
Categories: ijzer, Speelgoed, XXe eeuw.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #498
Estimate: € 30 / 50

  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464

    Een paar wandlampen van beschilderd smeedijzer. Gevormd als vruchtdragende takken van een citroenboom.

    A pair of wall lights made of painted wrought iron. Shaped like fruit-bearing branches of a lemon tree.
    Dim. H 43, B 29 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #415
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #526

    Polychrome smeedijzeren hanglamp, gevormd als een bos veldbloemen.

    Polychrome wrought iron pendant lamp, designed as a forest of wildflowers.
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.

    A large decorative copper birdcage with 6 colorful birds inside.
    Dim. h 69 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #276

    Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.

    An old bedside table, wood with marble top, 1 door and 1 drawer, on wheels.
    Dim. 73 x 51 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #565
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.

    An art portfolio by Jef Van Tuerenhout.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #405
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #577

    Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.

    An antique yellow copper watering can, showing signs of age.
    Dim. 35 x 84 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #305

    Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.

    A lot of 4 old stamps with monograms.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #571
    Josco

    Een oude houten step, gemerkt; Josco. Beetje sporen van oude houtworm.

    An old wooden scooter, marked; Josco. Shows some signs of old woodworm.
    Dim. H 93, L 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #273

    Een kinderzeteltje in romantische stijl, roze stoffen bekleding met florale motieven.

    A children's armchair in romantic style, pink fabric upholstery with floral motifs.
    Dim. 49 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #381
    Willy Meysmans
    Period: 1995

    ‘Dansend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, gesigneerd Meysmans 1995.

    'Dancing female figure'. Expressionist bronze statue, signed Meysmans 1995.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    ‘Trekpaarden aan het werk’. Olieverfschilderij op doek, onleesbaar getekend. Naar de 19e eeuw.

    ‘Draft horses at work’. Oil painting on canvas, signed illegibly. From the 19th century.
    Dim. 51/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #291

    Een dienblad met spiegel en verguld metalen galerij, evenals een klein schaaltje van geslepen kristal met verguld metalen voetje.

    A tray with mirror and gilded metal gallery, as well as a small dish of cut crystal with a gilded metal base.
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #439
    Frank-Ivo

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    "Heath landscape". Oil on canvas. Signed and dated 1955.
    Dim. 65 x 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355
    Amphora, Czechoslovakia

    Een meerkleurig geglazuurde aardewerken art-deco vaas met een vogel in het decor, onderaan gemerkt Amphora, Czechoslovakia.

    A multi-colored glazed terracotta art deco vase with a bird in the decor, marked Amphora, Czechoslovakia at the bottom.
    Dim. h 31 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    Een lot Delfts blauw aardewerk bestaande uit 2 solifleurs en een bloemenbakje, alle 3 gedecoreerd met 2 figuren.

    A lot of Delft blue pottery consisting of 2 single stem vases and a flower box, all 3 decorated with 2 figures.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #79
    Oscar Hoge
    Period: 1884-1965

    ‘Zelfportret in het atelier’. Olieverf op doek, getekend; Oscar Hoge, geboren in Gent in 1884 en daar overleden in 1965. Hij volgde zijn opleiding aan De Academie St. Lucas in Gent. Toegevoegd enkele foto’s van de kunstenaar.

    "Self-portrait in the studio." Oil on canvas, signed; Oscar Hoge, born in Ghent in 1884 and died there in 1965. He trained at the Academy St. Lucas in Ghent. Added are some photos of the artist.
    Dim. 40/32.5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #3

    Een lot van 3 meerkleurig biscuit en porseleinen putti’s bestaande uit één met een gans, gemerkt Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, één ongemerkte putti op een bok, kleine schade aan 1 hoorn’ en één met kandelaar, gemerkt en genummerd 9251.

    A lot of 3 multicolored biscuit and porcelain putti including one with a goose, marked Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, one unmarked putto on a goat with minor damage to one horn, and one with a candlestick, marked and numbered 9251.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924-2000

    “Landschap met hoeve”. Expressionistisch olieverfschilderij, getekend; G. De Pauw. Gabriël De Pauw was een kunstschilder uit België. Hij schilderde onder andere stillevens en landschappen. Hij was de zoon van de neo-impressionistische schilder Jef De Pauw.

    "Landscape with farmhouse". Expressionist oil painting, signed; G. De Pauw. Gabriël De Pauw was a Belgian painter who specialized in still lifes and landscapes. He was the son of the neo-impressionist painter Jef De Pauw.
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #120

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.70 ct.
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #466

    Antieke fruithouten secretaire. Vier grote laden met binnenin 6 kleine laden en één verborgen lade.

    Antique fruitwood secretaire. Four large drawers with 6 small drawers inside and one hidden drawer.
    Dim. H 155, B 103, D 51 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00