Similar lots by type
-
#224
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 120/160 -
#234
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30/40 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#145Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#166
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#257
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#206
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#107
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20/25 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#221
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#53
Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers en bronze différents avec pilon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-13cmEstimate: € 35/45 -
#236
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#106
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 60/100 -
#233
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#264
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#230
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#96
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#200Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/15 -
#287Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#69
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#100
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#89
Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø:27cmEstimate: € 50/80 -
#189Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#35
“Man met hond” & Vrou met waaier”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Resp. gemerkt Casades en Nao.
"Homme au chien" & Femme à l'éventail". Deux figurines de porcelaine multicolore. Résp. marqué Casades et Nao.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 60/80 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dégâts mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#114A. Schmitz, Anvers
Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100/120 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25/35