Similar lots by type
-
#663R. Velpi“Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#589Capodimonte“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#621Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.
Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#284“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#288Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#293Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#193Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#278Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.
Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#373Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#208Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90 / 120 -
#588“De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.
“Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.No longer available -
#217Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#577“Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.
“Enfant à la coquille”. Sculpture en céramique noir. Années 70.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.
Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#490Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#561Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.
Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#448Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#277Royal BochTwee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.
Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#748Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#741Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#707A. De Cock“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#405Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.
Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.No longer availableDim. H. 64 -Estimate: € 40 / 50 -
#639Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#713“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.
“Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een wieg van mahoniehout gedragen door getorste zuilen.
Berceuse en acajou portée par des colonnettes torsadées.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#670Een driedelig klokstel van meerkleurig aardewerk en geel koper. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence polychrome et cuivre jaune. Comprenant une pendule et deux candélabres. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#282Antoon Pilyser“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux violettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#687Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#266Een eikenhouten buffetkast met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en drie laden in de bovengordel. Bovenaan twee gevitreerde deuren. XIXde eeuw.
Buffet à deux corps en chêne. Le dessous à deux portes pleines et à trois tiroirs en ceinture. Le dessus à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 200 / 240 -
#352Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300

