#217Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.
Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
Boîte ovale en porcelaine française à décor floral peint à la main. Vers 1900. Endommagement du couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#130Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.
Un bouledogue assis en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#169Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. h -43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69“Jazzsaxofonist”. Een beeld van meerkleurig kunststof op houten voetstuk.
#76J. Loridon“Jonge vrouw aan het water met verschijning van een fee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jeune femme au bord de l'eau avec l'apparence d'une fée . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63Een reproductie naar een werk van Picasso. Italiaanse uitgave.
Une reproduction d'après une œuvre de Picasso. Edition italienne.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 x 28,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#10Twee kleine houten barometer-thermometers.
Deux petits baromètre-thermomètres.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 40 / 60