Other lots in this auction
-
#61
“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15/25 -
#33Teo
“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60/100 -
#64
“Dansend koppel”. Een gebeeldhouwd houten bas-reliëf.
Couple dansant . Un bas-relief en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 92 x 66 cmEstimate: € 30/40 -
#26
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 25/35 -
#234Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003
“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#43
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#56
Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 10/15 -
#213
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 200/240 -
#66
Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.
Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#17
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#224I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 56 x 69 cmEstimate: € 50/60