#372“Bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel, bloemstilleven. Onderaan mogeijk gesigneerd “André Dillen”.
#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
#237‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". A plaster bas-relief. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9‘Stilleven met bloemenvaas en asbak’, olieverf op paneel.
#363“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#418‘Dédié à Monsieur Papillon De La Ferté. Een ingekleurde gravure in houten kader.
"Dedicated to Mr. Papillon De La Ferté. A colored engraving in a wooden frame."No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 36 cmEstimate: € 10 / 20 -
#187de Bary“Kippen in de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#323“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
"Leopold III and Queen Astrid." A pair of framed prints on paper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50