• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
“Bloemenstilleven met vaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Linter

"Flower still life with vase". Oil on panel. Signed.
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 2406250174.
Category: Schilderij.
Auction day: 24 June 2025 19:00
Catalogue #174
Estimate: € 40 / 60

  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Cornelis Raaphorst

    ‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.

    'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #109
    C. Lauda

    ‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.

    'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
    Dim. 26/46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #494
    Edgar Wiethaese

    ‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.

    'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
    Dim. 22/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Gaston Callens
    Period: 1989

    ‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    ‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 40/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    ‘Landschapje met hooioppers en de ondergaande zon’. Impressionistische studie. Olieverf op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Landscape with haystacks and setting sun’. Impressionistic study. Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600

  • #225

    Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.

    Classic six-door display cabinet, without shelves.
    Dim. H 223, B 210, D 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    Vier diverse landschappen. Waarvan 1 aquarel met hoeves, “Minnewater te Brugge” door Semail en twee zichten op de Reien te Brugge gemonogrammeerd C.M.

    Four various landscapes. Including 1 watercolor with farmhouses, "Minnewater in Bruges" by Semail and two views of the canals in Bruges monogrammed C.M.
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Een tafellamp met zamakken beeld van een engel en glas-in-lood kap.

    A table lamp with a zamak angel figure and stained glass shade.
    Dim. h 58 x Ø 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling 1.18 ct.
    Dim. 10,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #168

    Twaalf botermesjes met zilveren handvat in bijhorende cassette. Eén handvat met schade.

    Twelve butter knives with silver handles in matching case. One handle damaged.
    Dim. l 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #411

    Een hoge slanke vaas van glaspasta.

    A tall, slender vase made of glass paste.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 kt witgouden ring bezet met 24 kleine briljantjes en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt white gold ring set with 24 small brilliant-cut diamonds and aquamarine with a total weight of approximately 2 ct.
    Dim. 4,78 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #104

    “Koeien aan het water”, een aquarel op papier, gesigneerd.

    "Cows by the water", a watercolor on paper, signed.
    Dim. 55/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Behringer

    Een draagbare zang/PA-installatie: Behringer Europort EPA300, 300W. Toegevoegd een koffertje met 3 x een Behringer XM1800S microfoon, een zak kabels en een microfoonstandaard + onderdelen.

    A portable singing/PA system: Behringer Europort EPA300, 300W. Includes a case with 3 Behringer XM1800S microphones, a bag of cables, a microphone stand + parts.
    Dim. 66 x 53 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #308
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een Italiaanse design lamp met in hoogte verstelbare aluminium voet, model Costanza. In werkende staat. Met witte kap.

    An Italian design lamp with height-adjustable aluminum base, model Costanza. In working condition. With white shade.
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #33

    Een set van 2 Chinese paardjes uit been gesneden, op houten sokkeltjes.

    A set of 2 Chinese horses carved from bone, on wooden bases.
    Dim. 12.5 x 12 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #599
    Karel Van de Woestyne
    Period: 1878-1929

    A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.
    Dim. 30 x 21cm
    Estimate: € 60 / 100

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00