#302“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#59Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#135Een lot varia, bestaande uit een groot aantal verzilverd metalen voorwerpen, een op elektriciteit gemonteerde olielamp van opaalglas en een gipsen Mariabeeldje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#103Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#81Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyDim. 99 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#82Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 15 / 20 -
#242A. Van den Dries“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120