“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Frans Siaens

“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 2508150249.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 200 / 240

Other lots by Siaens

  • #649
    Frans Siaens

    “Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?
    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332
    Frans Siaens

    “Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Clown”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80

  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649
    Frans Siaens

    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.