Similar lots by type
-
#102Albert GeudensPeriod: 1869-1949“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#236J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900. Kader in slechte staat.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Micheline DumontPeriod: 1923 - 1993“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#174“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#194H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#119M. Roelofs“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Haes“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#116“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#320Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd. In houten kader.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#129Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#397Een lot koper, bestaande uit twee asbakken, twee dienblaadjes, een schaal, een koffiekan, een theekan en een koffiemolen.
Lot de cuivres dont deux cendriers, deux plateaux, un plat, une cafetière, une théière et un moulin à café.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#245Amphora, AustriaEen lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Grand morceau de pierre contenant six fossiles de coquilles.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een XIXe eeuws percussiegeweer. Luikse makelij.
Arme à percussion du XIXe siècle. Fabrication liégeoise.No longer availableOnline onlyDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Een porseleinen jardinière met een handgeschilderd decor van bloemen en wapenschilden. Niet gemerkt. Op houten sokkel.
Jardinière en porcelaine à décor de fleurs et d’armoiries peint à la main. Sans marques, sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#187Twee wijnkruikjes van eikenhout en verzilverd metaal, porseleinen binnenwerk. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Birmingham en H.S. & H. Sheffield.
Deux pichets à vin en chêne et métal argenté, intérieur en porcelaine blanche. Dont un à fretel en forme d’une chouette. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Birmingham en H.S. & H., Sheffield.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#217Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Manufacture d’Armes St. EtienneEen M80 ‘fusil gras’ grendelgeweer, model 1874.
M80 fusil gras, modèle 1874.No longer availableOnline onlyDim. l: 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374F. Millenhuber“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#223Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40 / 60

