Similar lots by type
-
#599
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240/280 -
#572
“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927
“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#144Paul Wante
“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#464
“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600/700 -
#589
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#574Brebels
“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#459
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#462
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400/500 -
#394
Een paar kleine marines, olieverf op paneel.
Quelques petits marines, huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927
“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#119H. Louade
“Vissersboten aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 3-1-60.
Bateaux de pêche à quai. Huile sur toile. Signée et datée 3-1-60.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#134Van Ginderen
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de bruyère. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 57 x 77 cmEstimate: € 80/120 -
#678H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975
“Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
Sainte-Anne Trinitaire & Les lecteurs. Trois groupes de plâtre patiné. Signé au dos.No longer availableDim. h: 20 & 40 cmEstimate: € 80/120 -
#447
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 100/160 -
#514
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#55
Een 18 K geelgouden hanger bezet met 20 Franse Frank van 1907.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de 20 francs français de 1907.No longer availableDim. 10,17 gEstimate: € 300/400 -
#578
Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#528
Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75/100 -
#548
Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
Une paire de vases à col italiens en verre.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#325
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#681
Een lot rood koper, bestaande uit een grote waterketel, twee theeketeltjes, een schoteltje en drie kleine en vier grote puddingvormen.
Un lot de cuivre rouge, composé d'une grande bouilloire, de deux bouilloires à thé, d'une soucoupe et de trois petits et quatre grands moules à pudding.No longer availableDim. h: 20 - 39 cmEstimate: € 100/120