Similar lots by type
-
#229Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.
Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#106Anri, Italy“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
"Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#299“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#217Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#289Royal LimogesTwee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#165“De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.
"Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 15 / 25 -
#254“Velden bij zonsopgang”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
"Champs au lever du soleil". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#199Goebel, germany“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#230“Landschap met jager en hond”. Olieverf op paneel.
"Paysage avec chasseur et chien". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#269Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyDim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#212Goebel, Germany“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#148Daalderop, TielEen koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een antiek houten spinnewiel.
Un ancien rouet en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#290Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#246“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#50Raymond Candries“Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.
"Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#286Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.
Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 81 x 41 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#265Willy Vandekerckhove“Landschap met kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage avec église". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.
Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#180Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.
Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#23Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#21Val Saint LambertEen kleurloos glazen coupe, model Noëmie. Gemerkt.
Un coupé en verre incolore, modèle Noëmie. marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#242Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35 / 50 -
#282Een lot bestaande uit een blauwe, een groene en een amberkleurige ruw gemaakte handgeblazen glazen vaas.
Lot composé d'un vase en verre soufflé brut bleu, vert et ambré.No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 - 30,5 cm Ø 19 - 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Villeroy & Boch Luxembourg“Saut de Lit”, “Climats” en “Anbetung der Hirten”. Twee kleine en twee grote porseleinen bordjes met diverse meerkleurige decors.
« Saut de Lit », « Climats » et « Anbetung der Hirten ». Deux petites et deux grandes assiettes en porcelaine à divers décors multicolores.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#206Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 32,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#193ArcorocEen lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45 / 50

