#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
#457Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois, en partie à patine blanche.No longer availableDim. l: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142Jos Martin“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#450Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#604“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34E. Segers“Landschap met knotwilgen”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Paysage aux saules”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#359Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.No longer availableDim. h: 49 cm.Estimate: € 50 / 70 -
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 2900 / 3200 -
Un lot d'ivoire africain, composé d'un bracelet et de deux défenses sculptées.No longer availableDim. l: 29 & 83 cm; Ø: 12 cmEstimate: € 200 / 300