Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.

“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.

Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau.
Dim. 25 x 20 cm
SKU: 0202210089.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #518

    Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.

    Un pot de pommade en porcelaine chinoise avec le logo du V.O.C. marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #399
    Edith Van Leckwijck
    Period: 1899 - 1987

    “Marine”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.

    Marine . Pastel sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #55

    Een lange parelhalssnoer.

    Un long collier de perles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #646

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 170 x 115 & 200 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #289
    Joris Olyslaegers

    “Madonna met kind”. Gewassen inkttekening. Gesigneerd en gedateerd ‘76.

    Vierge à l’Enfant. Dessin à l'encre lavée. Signé et daté 76.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 43 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #178
    Guérin

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #303
    Flygsfors

    “Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.

    " Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    “Engel met trommel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Moreau.

    Ange au tambour . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #203

    “Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #297

    Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

    Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Period:

    “Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.

    “Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 800 / 1200
  • #668

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.

    Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm (met kap)
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More