“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
I. Renier

Online only
Dim. 25 x 18 cm
SKU: 3009200021.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #21
Estimate: € 10 / 15

  • #139
    Van Lembeeck (?)

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
  • #109
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    Online only
    Dim. 67 x 47 cm
  • #48
    F. Marteleur

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #53
    L. Baguet

    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #73
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #97
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    Online only
    Dim. 38 x 29 cm
  • #138

    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
  • #55

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #85
    A.D.M.

    ”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #137
    A. Dockx

    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
  • #96
    M. Codden

    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
  • #57
    Alfred Bollaert

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.
    Online only
    Dim. 64 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Camiel De Cock

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #74
    L. Cuvelier

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #67
    Gaby Walsh
    Period: 1887-1945

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #83
    Claire Roucloux

    “La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #68
    W. Brunet

    “Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #84

    ”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #66
    N. Martens

    “De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le baptême”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #136
    P. Dassy

    “Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
  • #95
    Fiolinesi

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #1

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    Online only
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #61

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #62
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #51
    N. Martens

    “Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.

    “Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #127

    Online only
    Dim. h: 16 cm
  • #182

    Een lot van vier Franstalige boeken: - “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”. - “Les Serres Royales de Laeken”. - “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.

    Online only
  • #119

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.

    Online only
    Dim. Ø: 23- 31 cm
  • #140

    Online only
  • #30
    Mirao

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    Online only
  • #177

    Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.

    Online only
  • #150

    Online only

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00